Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Antalya Eticaret Firması

Antalya’da E-Ticaret firması olarak hizmet vermekte ve müşterilerimizin dijital ortamda satış yapmalarına yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin internetin gücü sayesinde satış yapabilme olanağını arttırabiliyor ve internet üzerinden yüksek gelirler elde etmelerine olanak tanıyoruz.

  • Sınırsız Kategori
  • Sınırsız Ürün
  • Api Entegrasyon
  • Kargo Takip
  • İyzico Ödeme

Antalya Eticaret Firması

Antalya’da E-Ticaret firması olarak hizmet vermekte ve müşterilerimizin dijital ortamda satış yapmalarına yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin internetin gücü sayesinde satış yapabilme olanağını arttırabiliyor ve internet üzerinden yüksek gelirler elde etmelerine olanak tanıyoruz. Firma olarak en büyük amacımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilecek şekilde hizmet vermektir. Oluşturacağımız E-Ticaret sitesinde, satış yapma potansiyeli üst düzeye çıkartılacak ve gelirlerin olumlu etkilenmesi söz konusu olacaktır. Sitenin vitrin, ürün ve diğer satış sayfaları satış sektörüyle alakalı şekillendirileceğinden dolayı oluşan görüntü sayesinde fazlasıyla satış yapabilmek mümkün hale gelecektir. Bu sayede müşterilerimiz, sahip olduğu siteyle internetin gücünden faydalanarak normal bir mağazadan daha fazla satış yapabilmenin keyfini yaşayacaktır.

Sunacağımız E-Ticaret Sitesinin Özellikleri Nelerdir?

Sunacağımız sitenin yönetim ve ürün kontrol paneli bulunmaktadır. Yönetim ve ürün kontrol paneli üzerinden yetkilendirme ayarları, ürün ekleme, stok takibi gibi özellikler yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz, herhangi bir teknik konuya sahip olmadan sitesinin yönetimini rahat bir şekilde yapabilmenin keyfini yaşayacaktır. Oluşturacağımız sitede stok takibinin yapılabilmesi, sitenin işlevselliğini ön plana çıkarıyor. Ayrıca sitenin diğer pazar yerleriyle entegre edilebilmesi, sunduğumuz teknik avantajlar arasında yer almaktadır. Sitenin aynı zamanda sanal pos özelliğine sahip olması, gelir ve gider takibinin kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır. Yönetim panelinde günlük, aylık, yıllık satış ciroları da kontrol edilebilmektedir. Bu sayede site sahipleri, kendi satışlarını analiz edebilmektedir.