Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Gittigidiyor Entegrasyonu Nedir?

Gittigidiyor entegrasyonu, tüm sipariş işlemlerinizin tek bir yerde toplanmasına sebebiyet veren bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde tüm işlemlerinizi tek bir yerden gerçekleştirerek, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu Nedir?

Gittigidiyor entegrasyonu, tüm sipariş işlemlerinizin tek bir yerde toplanmasına sebebiyet veren bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde tüm işlemlerinizi tek bir yerden gerçekleştirerek, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Diğer pazaryeri hesaplarınızı da aynı sisteme ekleyerek, toplu fiyat güncellemeleri yapabilirsiniz. Toplu fiyat güncellemelerinin yanı sıra, toplu ürün ekleme özelliği de sistem içerisinde yer almaktadır. Bu sayede fazla zaman harcamadan ürünlerinizi satışa çıkarabilir ve pazaryeri hesaplarınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Sunacağımız hizmetin üst düzey kaliteye sahip olması, her zaman tercih edilmemize olanak tanımıştır. Siz de gittigidiyor entegrasyonu yaparak, işlemlerinizi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir ve zamandan tasarruf etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

GittiGidiyor Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Gittigidiyor entegrasyonunu kullanmanın en büyük avantajı işlem kolaylığı sağlamasıdır. İşlem kolaylığını sağlaması, zamanınızı değerli bir hale getirmektedir. Tüm pazaryeri hesaplarınızın tek bir yerde yönetimini yapmanız, siparişlerinizin kontrol kalitesini üst düzeye çıkartacaktır. Bu sayede ürünleri tek celsede yönetmek mümkün hale gelecektir. Entegrasyonu kullanmanın en büyük avantajı, tüm pazaryeri hesaplarını tek bir noktada toplayabilmektir. Ürün güncellemeleri rahat bir şekilde yapılabilmekte ve müşterilerimiz, toplu işlem özelliğiyle zaman kaybı yaşamamaktadır. Sistemden gelen tüm mesajlar otomatik olarak cevaplanabilmekte ve müşterilerimizin yanıt verme süresi üst düzeye çıkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra sunduğumuz hizmetlerin, güvenlik tehdidi oluşturmaması müşterilerimizin bize güvenmesini sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz güven tehdidine maruz kalmadan satış yapabilmektedir.