Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Gittigidiyor Entegrasyonunu Neden Yapmalıyız?

Gittigidiyor entegrasyonu yapmanız, sipariş takiplerinizi kolaylaştıracak ve müşterilerinizle aranızda olan ticaret iletişimini üst düzeye çıkartacaktır.

Gittigidiyor Entegrasyonunu Neden Yapmalıyız?

Gittigidiyor entegrasyonu yapmanız, sipariş takiplerinizi kolaylaştıracak ve müşterilerinizle aranızda olan ticaret iletişimini üst düzeye çıkartacaktır. Birçok pazaryeri üzerinden hesabınız bulunuyorsa ve hepsini tek tek kontrol etmekte zorlanıyorsanız, yazılımımızı kullanabilirsiniz. Yazılımımızı kullandığınız taktirde ürünlerinizi çok rahat bir şekilde kontrol edebilecek ve stok takibinizi yapabileceksiniz. Sunduğumuz bu avantajlar sayesinde hiçbir siparişinizi aksatmayacak ve hızlı bir şekilde müşterilerinizin siparişlerine yanıt verebileceksiniz. Sunduğumuz yazılım içerisinde birçok pazaryeri uygulamaları da eklenebilmektedir. Kullanacağınız api hesabı sayesinde tüm hesaplarınızı tek bir noktada birleştirebilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizi tek bir celsede yükleyebilir ve ürünleriniz hakkında değişimleri toplu işlemlerle halledebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf etmek ve iş yükünü hafifletmek mümkün hale gelir.

Gittigidiyor Entegrasyonu Avantajları

Gittigidiyor entegrasyonunun en büyük avantajı toplu işlemlerin yapılabilmesidir. Toplu işlemlerin yapılması, müşterilerimizin işlem ağırlığından kurtulmasına sebebiyet vermektedir. Sistem üzerinden gelen mesajlar, sunduğumuz yazılım sayesinde otomatik cevaplanmaktadır. Bu sayede sitede görünen ortalama yanıt sürenizin olumlu etkilenmesi söz konusu olacaktır. Entegrasyon hizmetimizin asıl amacı tüm pazaryeri hesaplarını tek noktada birleştirmektedir. Gittigidiyor entegrasyonunu da tek bir yerde toplayabilir ve işlemlerinizi tek bir yerden yapabilirsiniz. Tek tek uğraşmak saatlerinizi alırken, yazılımımız bunları birkaç saniye içerisinde gerçekleştirecek ve size fazlasıyla kolaylık sağlayacaktır. Sunduğumuz yazılımın güvenlik tehdidi oluşturmaması ve kolaylık sağlaması, tercih edilmemize sebebiyet veren faktörler arasında yer alıyor.