Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Hepsiburada Entegrasyonu Neden Yapmalıyız?

Birden fazla pazaryeri hesabınız varsa ve hepsiburada hesabınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, hepsiburada entegrasyonu yapmalısınız.

Hepsiburada Entegrasyonu Neden Yapmalıyız?

Birden fazla pazaryeri hesabınız varsa ve hepsiburada hesabınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, hepsiburada entegrasyonu yapmalısınız. Tüm hesaplarınızın tek bir noktada kontrol edilmesi mümkün hale gelecek ve istediğiniz zaman ürünlerinizin hakkında bilgi değişimi yapabileceksiniz. Toplu fiyat güncellemesi yapabilmek için Excell dosyasını yüklemeniz yeterli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra toplu ürün girişi, mesaj cevaplama ve sistem üzerinden otomatik cevap verebilme algoritmasını kullanabilirsiniz. Bu sayede profesyonel bir görünüm kazanacak ve ticaret puanınızı pazaryerlerinde yükseltebileceksiniz. Hepsiburada entegrasyonu aynı zamanda müşterilerinizle aranızda olan iletişimi güçlü hale getirmektedir. Güçlü hale gelen iletişim, satış yapabilme potansiyelinize olumlu etkiler sunar. Aynı zamanda tüm mesajları otomatik bir şekilde yanıtlamak, ortalama yanıt verme sürenizi düşürecektir.

Hepsiburada Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Sitemize giriş yapıp, api hesaplarınızı oluşturmanız gerekir. Entegrasyon ile ilgili detaylı bilgi alıp, api hesabınız ile yazılımımızı bağlamanız gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra sisteme giriş yapıp, tüm ürünlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ürün ve mağaza yönetimini tek bir noktada yapmak, işlem kolaylığını sağlayacaktır. Aynı zamanda iş yükünüzü hafifletecektir. Tüm fiyatları teker teker güncellemek fazlasıyla zamanınızı alabilir. Bu tarz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız hepsiburada entegrasyonunu kullanmalısınız. Hepsiburada entegrasyonunu pazaryeri kullanıcıların birçoğu kullanmakta ve memnun kalmaktadır. Memnun kalınmasının en büyük sebebi işlem kolaylığı sağlaması ve toplu güncelleme yapabilmesidir. Böylelikle müşterilerimiz kendilerine daha fazla vakit ayırabilmenin keyfini yaşamaktadır.