Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Hepsiburada Entegrasyonu Nedir?

Hepsiburada pazaryeri uygulamasında hesabınız varsa ve diğer hesaplarınızla ortak bir şekilde yönetimini yapmak istiyorsanız, yazılımımızı kullanabilirsisiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu Nedir?

Hepsiburada pazaryeri uygulamasında hesabınız varsa ve diğer hesaplarınızla ortak bir şekilde yönetimini yapmak istiyorsanız, yazılımımızı kullanabilirsisiniz. Hepsiburada entegrasyonu sayesinde tüm siparişlerinizi kontrol edebilir ve hızlı bir şekilde müşterilerinize yanıt verebilirsiniz. Ürün kontrol paneli yazılımımız içerisinde yer almakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimiz tüm pazaryeri hesaplarını ortak bir noktada kullanarak zamandan tasarruf edebilmekte ve kendi hizmet kalitesini üst düzeye çıkarmaktadır. Toplu fiyat güncellemesi, toplu ürün yüklemesi gibi özellikler yazılımımızın sahip olduğu özellikler arasındadır. Tüm bunların yanı sıra sistem üzerinden gelen mesajlara kolay bir şekilde yanıt vermek mümkündür. Otomatik yanıt sistemini kullanarak, yanıt verme oranınızı olumlu etkileyebilir ve pazaryeri hesaplarınızı daha profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu Neden Kullanılmalı?

Hepsiburada entegrasyonu pazaryeri hesabının yönetimini kolay bir hale getirmektedir. Diğer pazaryeri hesaplarıyla aynı noktada kontrol edilmesine olanak tanımaktadır. Tüm bunların yanı sıra toplu ürün girişinin sağlanması, müşterilerimizin yönetim kolaylığını sağlar. Hepsiburada entegrasyonunu kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayan en önemli faktör, güven problemlerini ortadan kaldırması ve fiyatının fazlasıyla uygun olmasıdır. Entegrasyon işlemi tarafımızca yapılmakta ve müşterilerimize teknik konuda destek verilmektedir. Ürünlerin yönetimini kolay hale getiren entegrasyon tüm bunların yanı sıra profesyonel yönetim sağlamaktadır. Toplu ürün fiyatlarının güncellenmesi isteniliyorsa bu işlem dakikalar içerisinde halledilebilmektedir. Bu sayede uzun bir zaman harcamadan tüm pazaryeri hesaplarınızla senkronize şekilde güncelleme yapabilirsiniz.