Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

N11 Entegrasyonu Neden Yapmalıyız

N11 entegrasyonu, birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Müşterilerimiz entegrasyonu kullandığında iş yükünü en aza indirgemekte ve toplu işlem yapabilme özelliğine sahip olacaktır.

N11 Entegrasyonu Neden Yapmalıyız

N11 entegrasyonu, birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Müşterilerimiz entegrasyonu kullandığında iş yükünü en aza indirgemekte ve toplu işlem yapabilme özelliğine sahip olacaktır. Tüm bu avantajların müşterilerimize sunulması, hizmet kalitemizi ön plana çıkarmakta ve müşterilerimizin rahat bir şekilde sipariş takibi yapabilmesine olanak tanır. Entegrasyon sistemi tüm pazaryeri siteleriyle yapılabilmektedir. N11 hesabınız dışında başka pazaryeri hesaplarınız bulunuyorsa hepsini tek bir yerden yazılımımız sayesinde kontrol edebilirsiniz. Ürün ekleme, ürün çıkarma, ürün fiyatı güncelleme, müşterilere yanıt verme, toplu fiyat güncellemeleri, tekli fiyat güncellemeleri yazılımımız üzerinden yapılabilmektedir. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde müşterilerinizle aranızdaki ticaret gücünü üst düzeye taşıyabilir ve daha rahat bir şekilde siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

N11 Entegrasyonu Özellikleri

N11 entegrasyonu özellikleri birçok konuda müşterilerimize avantaj sağlamaktadır. Tüm pazaryeri hesaplarından gelen siparişler, tek bir yerde toplanıp müşterimize iletilmektedir. Müşterimiz stok kontrolünü de rahat bir şekilde yapabilmektedir. Sistem üzerinden gelen mesajlar otomatik veya müşterimiz tarafından cevaplanmakta ve ticaret anlayışı bu sayede üst düzey kaliteye sahip olmaktadır. Sistemimizi kullanmanız zamandan tasarruf etmenize sebebiyet verecektir. Bu özelliklere sahip olduğunuz taktirde birçok avantajdan da faydalanmanız söz konusu olacaktır. Fiyatların güncellemesini sistem üzerinden birkaç saniye içerisinde yapabilirsiniz. Ürün sayfalarını kontrol edebilir ve müşterilerinizin yolladığı mesajları hızlı bir şekilde tek bir sistem üzerinden cevaplayarak, zaman kaybı yaşamaya engel olabilirsiniz.