Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Pazaryerleri ile Entegrasyon Yapmak

Pazaryerleri ile entegrasyon yapmak, işlem kolaylığı sağlamaktadır. Yazılımımızı kullanarak tüm pazaryeri hesaplarınızın yönetimini tek bir noktada yapabilirsiniz. Örn; N11, Hepsiburada, Gittigidiyor vb.

Pazaryerleri ile Entegrasyon Yapmak

Pazaryerleri ile entegrasyon yapmak, işlem kolaylığı sağlamaktadır. Yazılımımızı kullanarak tüm pazaryeri hesaplarınızın yönetimini tek bir noktada yapabilirsiniz. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada hesaplarınızı tek noktada yöneterek daha profesyonel ve sistematik bir çalışma yürütebilirsiniz. Sahip olacağınız bu özellikler, mağazanızın gelişmesine sebebiyet verecektir. Mağazanızın yönetimi kolay hale geleceğinden dolayı siparişlerinizi de rahatlıkla kontrol edebileceksiniz. Tüm hesaplarınıza aynı anda ürün ekleme veya fiyat değişimi gibi işlemleri yaparak, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Yazılımımız, güvenlik açısından da herhangi bir problem oluşturmadığından dolayı rahatlıkla kullanabileceğiniz niteliğe sahiptir. Bu niteliklere sahip olması, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta ve pazaryerlerinde daha rahat işlem yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

Pazaryerleri ile Neden Entegrasyon Yapılmalı?

Pazaryerleri ile entegrasyon yapılmasının en büyük sebebi, tüm hesapları aynı noktada yönetebilmektir. Gelen mesajları yanıtlama, ürün ekleme, ürün çıkarma, otomatik yanıt sistemini kullanma, toplu fiyat güncellemeleri, toplu ürün ekleme işlemi bu program sayesinde mümkün hale gelmektedir. N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi pazaryerleri hesaplarınızı tek bir noktada yöneterek; zaman kaybından kurtulabilirsiniz. Toplu bir şekilde işlem yapılmadığında fazlasıyla zaman harcanmaktadır. Zamanın fazla harcanması, işlerin aksamasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden birçok pazaryeri kullanıcısı yazılımımızı ve entegrasyon hizmetimizi kullanarak, sistematik bir şekilde çalışmaktadır. Faturaların otomatik olarak kesilmesi ve müşteriye elektronik posta yoluyla ulaştırılması tarafımızca mümkün hale getirilmiştir. Bu sayede fatura işlemleri için ekstra zaman ve çaba harcamanız engellenmektedir.