Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Turlarınızı Online Yönetin

Turlarınızı online yöneterek, müşterilerinizin kolay bir şekilde turlara katılmasına yardımcı olabilirsiniz. İnternet üzerinden tur satışı yaparak, daha fazla müşteri kazanabilir ve teknolojik düzeyde gelişmeye sahip olabilirsiniz.

  • Tur Yönetimi
  • Turlarınızı Online Satın
  • Kontenjan Takibi
  • Gelişmiş Misafir Yönetimi
  • Gelişmiş Tur Fiyatlandırmaları

Turlarınızı Online Yönetin

Turlarınızı online yöneterek, müşterilerinizin kolay bir şekilde turlara katılmasına yardımcı olabilirsiniz. İnternet üzerinden tur satışı yaparak, daha fazla müşteri kazanabilir ve teknolojik düzeyde gelişmeye sahip olabilirsiniz. Sitenizin bu özelliklere sahip olması tarafımızca sağlanacak ve size teslim edilecektir. Tur biletlerinin internet üzerinden alınmasını istiyorsanız ve bu özelliğin siteye entegre edilmesi gerekiyorsa bu konuda da yardımcı olabiliriz. Turlarınız hakkında müşterilerinize siteniz üzerinden bilgi verebilir ve tur saatlerini istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Yazılımın teknolojik altyapıya sahip olması ve sistematik bir şekilde çalışması yönetim kolaylığını sağlamaktadır. Oluşturduğumuz yazılımlar sayesinde tur kapasitesini ve ne kadar müşteri alabileceğinizi de görebilirsiniz. Sisteme kayıtlı olan, rezervasyon yaptıran tüm müşterilerinizi sistematik bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Tur Yazılımı Nedir?

Tur yazılımı, müşterilerinizin bilet alabileceği ve rezervasyon yaptırabileceği bir yazılımdır. Yazılımın aynı zamanda turlar hakkında bilgi vermesi, istekleriniz dahilinde sanal pos sisteminin kurulabileceği bir sistemdir. Bu sayede müşterilerinizle en iyi şekilde iletişim kurabilir, satış yapma gücünüzü arttırabilirsiniz. Sitenizin sahip olacağı tüm özellikler tarafımızca kapsamlı bir hale getirilecek ve yazılımı kullanırken, dijital ortamın gücünden faydalanabileceksiniz. Örneğin Antalya şehrinde bulunuyorsanız ve şehirle alakalı tur kelimelerinde arama motorlarında ön plana çıkmak istiyorsanız, bu konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Siteniz SEO uyumlu olacağından dolayı arama motorlarında daha iyi bir şekilde sıralamaya sahip olacak ve size birçok konuda avantaj sağlayaca